KONST / Litografier / Litografiskt tryck 14246347
nr 1424 6347
Litografiskt tryck
marin, England. Bildmått: 40x60, yttermått inklusive ram: 61x79 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:18:47
100 kr
150 kr